Ważne informacje

Podczas pierwszej wizyty zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie Karty Klienta, w której znajdują się najważniejsze informacje dotyczące przeciwwskazań do masażu, o których również możecie przeczytać na naszej stronie głównej. Przeprowadzimy z Państwem krótką rozmowę, odpowiadając na wszystkie pytania. W ramach pierwszej wizyty zaproponujemy najbardziej odpowiedni masaż (jeśli nie dokonali Państwo wyboru). Ustalimy jak będzie wyglądał cały zabieg oraz jakie techniki zostaną zastosowane.
Następnie masażysta zaprowadzi Państwa do gabinetu. Obok przygotowanego stołu do masażu, dla Państwa komfortu znajdziecie jednorazową bieliznę do masażu, klapki i ręcznik. Oczywiście możecie pozostać we własnej bieliźnie. Na Państwa życzenie w tle może grać spokojna relaksująca muzyka.

Czas zabiegu jest liczony od momentu wejścia aż do chwili opuszczenia gabinetu.

Prosimy o wcześniejsze przybycie do salonu (10 minut) pozwoli to w komforcie i spokoju przygotować się do masażu. Dbając o higienę zabiegu, wskazane jest unikanie obfitych posiłków co najmniej 1h przed zabiegiem. Również prosimy Państwa aby przed zabiegiem zdjąć biżuterię, a Panie o upięcie włosów, chcielibyśmy mieć dostęp do Waszych mięśni głowy i szyi. Warto przed masażem wziąć ciepłą kąpiel, w celu rozluźnienia mięśni.