Zespół

Zespół

Aneta Imielska

Magister Fizjoterapii i Wychowania Fizycznego o specjalizacji trener LA. „Zawsze mówili mi, że urodziłam się w trampkach. Od najmłodszych lat związana byłam ze sportem.
Krzyżówka różnych aktywności: na początku specjalizowałam się w lekkiej atletyce, w czasie pierwszych studiów zostałam trenerem Lekkiej Atletyki.
Przebiegłam setki kilometrów, w tym 8 maratonów, gdzie ostatni przypieczętowałam czasem 3,26h.
Potem trafiłam na kolarstwo górskie MTB i to mnie pochłonęło do reszty. Najważniejsze osiągnięcia:
Tytuł dwukrotnej Mistrzyni Polski w kategorii Masters, zwyciężyłam międzynarodowy wyścig etapowy Sudety MTB Challenge w 2016 r, w kategorii Solo Woman. Byłam jedną z czołowych zawodniczek w Polsce w maratonach MTB.
Triathlon czy duathlon również był moją mocną stroną, niejednokrotnie kończyłam wyścigi na podium. Zimą, pracowałam ucząc i doskonaląc technikę adeptów jako instruktor PZN. W każdej z dyscyplin, fizjoterapia i masaż był nieodłączną formą mojej regeneracji oraz usprawniania.
Wiem jak ważna jest rehabilitacja i odnowa biologiczna dlatego swoją pracą pomagam w odzyskaniu siły i regeneracji do dalszych wyzwań.”


Paulina Wojdyła

Paulina to nie tylko profesjonalna masażystka, ale przede wszystkim serdeczna osoba, która z pasją wkłada całe serce w pracę nad odnową biologiczną i zdrowiem. Jej fascynacja masażem rozkwitała na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zdobyła cenne umiejętności i legitymację instruktorską.

Masaż to nie tylko praca, to również sposób życia i pasja. Dla Pauliny praca z ludźmi i niesienie im ulgi stały się sposobem na życie. Jej zaangażowanie i poświęcenie przyniosły jej ogromną satysfakcję oraz tysiące uśmiechów klientów.

Dzięki wielu wykonanym zabiegom i zdobytemu doświadczeniu, Paulina doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Jej wyczucie i umiejętności pozwalają na dostosowanie każdej sesji masażu do indywidualnych oczekiwań i wymagań.

Zespół

Zespół

Julia Solomakhina

Jestem technikiem masażystą z wieloletnim doświadczeniem.

Aktualnie studiuję fizjoterapię na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Masaż jest dla mnie nie tylko przedmiotem codziennej nauki, ale również pasją i sposobem na życie. Po wielu latach pracy czuję ogromną satysfakcję, że moja praca łączy się z niesieniem pomocy innym ludziom.

Masa wykonanych zabiegów i zdobyte doświadczenie pozwala mi lepiej poznać potrzeby moich klientów, których uśmiech i wdzięczność daje mi najwięcej radości.